مهدی، مدیر عامل جدید مهرکام پارس شد

1397/05/09
مدیرعامل شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو (ایکیدو) درحکمی مهندس محمد حسین مهدی را به عنوان مدیرعامل جدید و عضو هیات مدیره شرکت مهرکام پارس منصوب کرد.
مهندس سید مهدی جلالی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت مهرکام پارس، که با حضور مدیرخدمات مدیران گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شد، گفت: بسترهای مناسب و خوبی برای توسعه و پیشرفت مهرکام پارس ایجاد شده است که امید است نتایج آنها را در صورت های مالی سال های آتی همچون سال مالی 1396 مشاهده کنیم.
مدیرعامل جدید شرکت مهرکام پارس هم گفت: دستم را به سوی کارکنان این شرکت برای همکاری و یاری می گشایم. امید است با استفاده از تجربه و دانش همدیگر، برنامه های کلان مورد نظر مدیریت ارشد، صاحبان سهام و مورد رضایت مشتری را با کمترین خطا و هزینه تحقق ببخشیم.
مهندس محمد حسین مهدی خاطرنشان کرد: نشان خواهیم داد که مهرکام پارس همچنان تامین کننده قوی ومقتدر گروه صنعتی ایران خودرو است.
مهندس مهدی در شرکت هایی چون ایساکو، سایپایدک، سایپا دیزل و رنا به ترتیب با عنوان معاون برنامه ریزی ، فروش و بازاریابی و مدیرعامل فعالیت داشته است.
همچنین مهندس مهدی یونسیان مدیرعامل سابق در مراسم معارفه و تودیع مدیرعامل شرکت مهرکام پارس از اهداف و برنامه های اجرا شده در این شرکت در قالب مدل تامین اقتصادی، تولید اقتصادی و فروش اقتصادی، گزارش داد.
× >
× >