آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده

1400/11/09
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت مهرکام پارس (سهامی عام ) به شماره ثبت 82062 و شناسه ملی 10101267070
بدینوسیله از کلیه سهامداران شرکت مهرکام پارس (سهامی عام ) دعوت به عمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام این شرکت که در روز چهارشنبه  مورخ 20/11/1400  ساعت 10  صبح  به نشانی شرکت مهرکام پارس کیلومتر 11 جاده مخصوص کرج- سالن همایش شرکت مهرکام پارس (سهامی عام)  تشکیل می گردد حضور بهم رسانند
 
دستور جلسه :
  1.  انتخاب اعضاء هیئت مدیره
  2. سایر موارد
 
با استناد ماده99 قانون تجارت از سهامداران محترم و نمایندگان قانونی آنها تقاضا می شود با در دست داشتن مدارک مالکیت سهام در صبح همان روز جهت دریافت کارت ورود به جلسه ، به امور سهام شرکت واقع محل شرکت مهرکام پارس مراجعه نمایند.
بدیهی است حضور در جلسه مجمع منوط به ارائه برگ ورود به جلسه می باشد.
و با توجه به شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا و لزوم فاصله گذاری اجتماعی این مراسم به صورت پخش زنده از طریق سایت آپارات به آدرس زیر در دسترس خواهد بود .
   
همچنین سهامداران محترم شرکت می توانند سوالات و ابهامات خود را در خصوص مفاد دستور جلسه مجمع مزبور از طریق ارسال پیامک به شماره   09129378352 به اطلاع هیات رئیسه مجمع برسانند.
ضمناً از سهامداران و نمایندگان محترمی که به صورت حضوری در مجمع حاضر خواهند شد در خواست می گردد تمامی اصول لازم برای حفظ سلامتی خود و دیگر شرکت کنند گان را رعایت کنند.
 
هیات مدیره شرکت مهرکام پارس (سهامی عام )
× >
× >
× >
× >