پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم "والفجرِ و لَیالٍ عَشْر..."

1401/11/20
دهه فجر هر سال یادآور به ثمرنشستن نهضتی است که با آرمان توحید و عدالت و شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، ملتی را به خروش آورد و تاریخ را دگرگون ساخت.
دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه ‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صدای خداخواهی ومعنویت را در گوش جان جهانیان طنین ‏انداز کرد.
یوم الله 22 بهمن سرآغاز انقلابی است که پیام توحید، آزادگی و استقلال را برای همه ملت‌های مظلوم و ستمدیده به ارمغان آورد. در این روز، ملت ایران زیر بیرق اسلام و قرآن زنجیره های اسارت طاغوت 2500 ساله را فرو ریخت.
انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.
اکنون که در آستانه فرارسیدن 22بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، خداوند سبحان راشاکریم و اعلام می داریم که جامعه صنعتی گروه صنعتی ایران خودرو، به ویژه کارکنان شرکت مهرکام پارس همپای مردم مؤمن، انقلابی و ولایتمدار، امسال نیز به مانند سال های گذشته، حضوری پرشور و آگاهانه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن خواهند داشت و با آرمان های امام راحل تجدید میثاق و با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ، بیعتی مجدد خواهند کرد.


 
                                                                                                                                                                                 کامران دانش
                                                                                                                                                                   مدیرعامل شرکت مهرکام پارس
 

× >
× >
× >
× >