شرکت مهرکام پارس در بیانیه ای

جنایت بمباران بیمارستان معمدانی غزه را توسط رژیم غاصب صهیونیستی محکوم کرد

1402/07/26
شرکت مهرکام پارس در بیانیه ای جنایت بمباران بیمارستان معمدانی در مرکز شهر غزه را توسط رژیم غاصب صهیونیستی محکوم و اعلام کرد: این جنایت قبیح بی‌پاسخ نخواهد ماند. متن بیانیه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
روز گذشته (بیست و پنجم مهر)سرزمین اشغالی فلسطین همچون ۷۰ سال گذشته، باردیگر شاهد جنایتی دیگر و به خاک و خون کشیده شدن صدها تن از مردم بی دفاع و بی گناه فلسطین توسط غاصبان قدس شریف بود.
بدون تردید جنایت حمله به بیمارستان معمدانی مملو از زنان و کودکان معصوم و زخمی و بیمار به عنوان نقطه عطفی در سیاهه جنایات ضدبشری این رژیم ثبت خواهد شد و روسیاهی این رژیم و حامیان آن را برای همیشه در تاریخ بشر ماندگار خواهد کرد.
رژیم صهیونیستی با این جنایت که مصداق بارز جنایت جنگی علیه بشریت و نسل‌کشی و قتل عام زنان و کودکان و بیماران بی‌پناه است، اوج سفاکی و رذالت خود و بی‌اعتنایی به همه قواعد و اصول انسانی را به تصویر کشید و ماهیت ضد بشری خود را به همگان نشان داد.
شرکت مهرکام پارس با محکوم نمودن این جنایت شنیع به شدیدترین وجه ممکن و اعلام همدردی و همبستگی با ملت مظلوم و قهرمان فلسطین، همپای مردم همیشه در سنگر و حامی مظلومان امروز چهارشنبه مورخ 1402/07/26در راهپیمائی بزرگ مردم ایران علیه جنایات رژیم غاصی صهیونیستی شرکت خواهدکرد.

× >
× >
× >
× >