افتتاح مرکز آموزشی جوارکارگاهی در شرکت مهرکام پارس

1400/07/21
با تلاش و همت اداره توسعه منابع انسانی شرکت مهرکام پارس و همکاری سازمان فنی و حرفه ای، چهارشنبه بیست و یکم مهر مرکز آموزشی جوارکارگاهی در محل آموزش شرکت آغاز بکار کرد.
این مرکز طی مراسمی با حضور مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، مدیرعامل شرکت مهرکام پارس و جمعی از مدیران ارشد افتتاح شد.
مراکز آموزش جوارکارگاهی، مراکزی هستند که به منظور گسترش آموزش های فنی و حرفه ای و تامین سرمایه انسانی ماهر مورد نیاز صنایع راه اندازی می شوند و آموزش در آنها با نظارت و هدایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.
مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در این مراسم،  شرکت مهرکام پارس را یکی از مراکز صنعتی پیشرو و پیشگام کشور دانست و گفت: تلاش خواهیم کرد بتوانیم از ظرفیت های موجود دراین شرکت و سازمان فنی و حرفه ای به صورت مشترک برای افزایش مهارت و ارتقاء کارکنان در جهت منافع جامعه بهره ببریم.      
جواد روانبخش با اشاره به خدماتی که سازمان فنی و حرفه ای می تواند به مرکز آموزش شرکت مهرکام پارس ارائه بدهد؛ ارائه گواهینامه بین المللی به آموزش دیدگان این مرکزآموزشی، تامین مربی برای کارگاه آموزشی، ارائه تجهیزات، تعیین صلاحیت استادکاران ،افراد تازه استخدام شده و ارتقاء یافتگان را از جمله این خدمات برشمرد.
وی هدف از ایجاد مراکز جوارکارگاهی در شرکت های بزرگ از جمله ایران خودرو، سایپا ، ایپکو و مهرکام پارس را ارتقای مهارت کارکنان این شرکت ها اعلام کرد و افزود: ما این مراکزآموزشی را در این شرکت های بزرگ راه اندازی می کنیم تا آنها نیز با همکاری سازمان فنی و حرفه ای زیر شاخه های خود را زیر پوشش قرار دهند.  
مدیرعامل شرکت مهرکام پارس هم بر شناسایی توانایی، استعداد و سلایق کارکنان تاکید و ابراز امیدواری کرد: آموزش این افراد در همین راستا و فراهم کردن بستر لازم برای بالفعل و عملیاتی کردن این دانش در این مرکز صنعتی باشد. 
مهندس مرتضی محمدی به فعالیت های اخیر در شرکت مهرکام پارس برای توسعه محصولات این شرکت اشاره کرد و آن را نشان از توان و پتانسیل بالای نیروی انسانی و کارآمد مهرکام پارس دانست.  
وی همچنین تاکید کرد: با توسعه مرکز آموزش، آکادمیک و کارگاهی برای گسترش فعالیت های تخصصی، شرکت مهرکام پارس ریشه هایش محکم تر می شود.
مهندس محمدی گسترش آموزش را به نوعی آبیاری ریشه ها توصیف و ابراز امیدواری کرد شرکت مهرکام پارس با اینگونه اقدامات و برنامه ها و تعاملات، اهداف را یک یک پشت سر بگذارد و به قله های رفیع که مهرکام پارس در چشم انداز خودش دارد، برسد.
× >
× >
× >
× >