مدیر حوزه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در دیدار از شرکت مهرکام پارس:

اهتمام ویژه مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو در حمایت از شرکت های زیر مجموعه

1401/09/29
مدیر حوزه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و هیات همراه او ، سه شنبه، بیست و نهم آذر، از شرکت مهرکام پارس دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی شرکت مهر کام پارس، دکتر جعفر سمیعی زفرقندی در این دیدار به کارکنان این شرکت خداقوت گفت و افزود: تمام تلاش ما بر این است موانع و مشکلات از سر راه شرکت های زیرمجموعه از جمله مهرکام پارس در مسیر توسعه و پیشرفت برداشته شود.
دکتر سمیعی همچنین بر حذف بروکراسی دست و پاگیر و گسترش ارتباطات میان این شرکت ها برای آشنایی از ظرفیت ها، توانمندی های یکدیگر و همکاری و همراهی بیشتر  در این مسیر تاکید کرد.
وی خاطرنشان کرد: فرصت های بسیاری برای همکاری در این شرکت ها وجود دارد که فقط با ارتباطات بیشتر قابل شناسی اند.
مهندس احمد رویایی مدیر عامل گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو نیز که در این بازدید حضور داشتند ضمن قدردانی از مدیریت و کارکنان شرکت مهرکام پارس در تحقق اهداف کمی و کیفی تولید ، اعلام کردند که حمایت کاملی از اهداف توسعه ای تمامی شرکت های زیر مجموعه از جمله مهرکام پارس خواهند نمود.
شایان ذکر است، دکتر سمیعی و هیات همراه، درحالی که مدیران ارشد شرکت مهرکام پارس آنان را همراهی می کردند، از بخش های مختلف تولیدی شرکت مهرکام پارس از جمله خط تولید مجموعه های داشبورد،  سپر و صندلی و خطوط رنگ هم دیدار کردند.
× >
× >
× >
× >