مهندس احمد رویایی:

ایکیدو از طرح های در دست اجرای مهرکام پارس حمایت کامل می کند

1402/05/28
مدیرعامل شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو (ایکیدو) با حضور درغرفه شرکت مهرکام پارس در هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو، حمایت کامل این شرکت را از طرح های بسیار خوب و در دست اجرای مهرکام پارس، اعلام کرد.
مهندس احمد رویایی، مهرکام پارس را شرکت استراتژیک گروه صنعتی ایران خودرو برشمرد و افزود: با نگاه مدیریتی و مهندسی موجود در مهرکام پارس، تمام منویات مقام معظم رهبری، ازجمله همکاری با شرکت های دانش بنیان، ارتقاء کیفیت و افزایش تولید رقم خورده است و همچنان این روند ادامه دارد. 
وی با اعلام اینکه ایکیدو به همکاری و استفاده از شرکت های دانش بنیان و پیشرفت صنعت در بستر این همکاری ها ، اعتقاد راسخ دارد، افزود: بر همین اساس شرکت های زیرمجموعه ایکیدو از جمله شرکت مهرکام پارس با شرکت های دانش بنیان چندین قرارداد در زمینه های داخلی سازی قطعات و مواد اولیه وارداتی منعقد کردند که به نتیجه هم رسید. 
تفاهم نامه ای هم که از طرف ایکیدو شرکت مهرکام پارس با سایپا آذین از گروه صنعتی سایپا امضاء و اجرایی کردند، در چارچوب همین مهم بود.  
این شرکت ها باهم درعین رقابت، همکاری خوبی را به نمایش گذاشتند که مهم ترین مزیت آن، ارتقای کیفیت، کاهش هزینه ها و قیمت تمام شده محصولات و پر کردن ظرفیت های تولیدی همدیگر  بود. 
× >
× >
× >
× >