مدیرعامل شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو:

با ظرفیت موجود در مهرکام پارس، می توان آن را دانشگاه خواند

1400/12/09
مدیرعامل شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو در دیدار از شرکت مهرکام پارس گفت: این شرکت را با ظرفیت هایی که در زمینه سرمایه انسانی، دانش مهندسی طراحی محصول وامکانات و تجهیزات تولیدی دارد، می توان دانشگاه توصیف کرد.
دکترغلامرضا خلیل ارجمندی درنشست نهم اسفند با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت مهرکام پارس، با بیان این مطلب که این شرکت مهم واستراتژیک، با نقش بسزایی که در زنجیره تامین و ارزش گروه صنعتی ایران خودرو دارد، قادر است پنج شرکت دانش بنیان (استارت آپ) در زمینه طراحی محصول و نوآوری را نیز مدیریت کند، افزود: باید دست به دست هم بدهیم و با استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در شرکت مهرکام پارس، ضمن اینکه سهم خودمان را در بازار خودرویی افزایش می دهیم، بتوانیم در سال مالی جدید به سودی که در شان مهرکام پارس است، برسیم.        
وی تاکیدکرد: با تعریف پروژه های بهبود و جدید، نوآوری و طراحی محصول، کاهش قیمت تمام شده محصول، گسترش روابط با شرکت های دانش بنیان، سرمایه گذاری مشترک با شرکت های خصوصی برای تولید محصولات جدید و تامین بازار می توان این مهم را در کوتاهترین زمان تحقق بخشید.
دکتر ارجمندی همچنین خاطر نشان کرد: با وجود کارکنان توانمند، سخت کوش، دلسوز، امین و فن سالار به عنوان  ارزش های مهرکام پارس  می توان هر مانعی را از پیش رو برداشت و توسعه را تحقق بخشید.
وی در خاتمه متذکر شد: تمام تلاش ما باید تامین به موقع محصول با کیفیت برای خودروساز و بازار داخلی و خارجی باشد.  
× >
× >
× >
× >