برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مهرکام پارس

1401/03/22
مهندس طالقانی درمجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام مهرکام پارس:
در راستای کسب حداکثر سود و حفظ منافع سهامداران گام برمی داریم
فروش شرکت مهرکام پارس طی سه ماه اول سال 1401 نسبت به زمان مشابه سال گذشته، 22 درصد افزایش یافته است.
به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت مهرکام پارس،درادامه گزارش ارائه شده به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت مهرکام پارس(سال مالی منتهی به اسفند 1400)،با بیان این مطلب، خاطر نشان کرد: از نظرات سهامداران خرد نیز برای بهبود عملکرد و تعالی شرکت بهره خواهیم برد.
مهندس محمدرضا طالقانی همچنین درپیامی خطاب به سهامداران شرکت مهرکام پارس درمجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت مهرکام پارس(سال مالی منتهی به اسفند 1400)ابراز امیدواری کرد: با اتکا به حمایت ها و هم اندیشی با گروه صنعتی ایران خودرو، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو و ساپکو و با افزایشراندمان و بهره وری تولید همراه با کیفیت برتر، اجرای پروژه های انتفاعی زود بازده و گسترش بازارهای صادراتی، در راستای کسب حداکثر سود و حفظ منافع سهامداران و نهایتا افزایش سود و درآمد تولیدات گروه صنعتی ایران خودرو و ارتقای سطح و جایگاه شرکت مهرکام پارس گام برداریم.
همچنین درمجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مهرکام پارس(سال مالی منتهی به اسفند 1400) اعلام شد: این شرکت طی سال گذشته بیش از 10 نوع مواد اولیه را با همکاری شرکت های دانش بنیان و مراکز دانشگاهی به خودکفایی رساند و 3 طرح مجموعه سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک پژو پارس، دوربین دارکردن قاب نمره عقب سورن پلاس و سپر جک برای کرمان خودرو را تولیدی کرد.   
شرکت مهرکام پارس طی سال گذشته ضمن اینکه ضایعاتش را نسبت به سال 1399 بیست و چهاردرصد کاهش داد،با کسب نمره عملکرد کیفی بسیار ارزنده 59/95 و دریافت گریدA از مشتری، 80 درصد  فروش شرکت را نسبت به سال 1399 افزود.
این شرکت طی سال1400 حدود 140 طرح را هم با ماهیت کیفی، کاهش هزینه، افزایش ظرفیت خطوط تولید و بازسازی و نوسازی تجهیزات و امکانات این خطوط درحوزه تولید و مهندسی اجرا کرد.
همچنین منابع انسانی شرکت مهرکام پارس 15 طرح را با ماهیت ارتقای مهارت کارکنان، افزایش رضایتمندی کارکنان و افزایش رفاه کارکنان، در  سال 1400 به انجام رساند. 
× >
× >
× >
× >