برگزاری نشست بصیرتی با موضوع "مشارکت در انتخابات" در شرکت مهرکام پارس

1400/03/10
مهندس مرتضی محمدی خاطرنشان کرد: توزیع امکانات و امتیازات صنعتی بین تولیدکنندگان با در نظرگرفتن حجم فعالیت ها و توان تولیدی آنان می تواند نقش مهمی در تحولات پیش روی این شرکت ها به ویژه شرکت مهرکام پارس باشد.
وی با اعلام اینکه شرکت مهرکام پارس یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید مجموعه قطعات تزیینی خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو است، افزود: تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم با اعمال مدیریت جهادی و با اجرای طرح‌های جدید به تعهدات خود جامه عمل بپوشانیم.
شایان ذکراست نوزدهم خرداد، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و هیات همراه هم پس از دیدارازبخش های مختلف تولیدی شرکت مهرکام پارس اعلام کرد این شرکت روی همکاری و مساعدت این سازمان حساب کند.
یدالله صادقی اعلام کرد: ما از شرکت ها و واحدهای تولیدی توانمند و متحول و خلاق حمایت می کنیم.
مهندس مرتضی محمدی در این نشست شرکت مهرکام پارس را بسیجی خواند و گفت: بسیجی وار به سمت خوداتکایی پیش می رویم.
وی به تاکید مقام معظم رهبری طی 20 سال گذشته برشناسایی زنجیرهای تولید و استفاده از ظرفیت غنی کشور در زمینه های صنعتی و کشاورزی و ذخایرو منابع کشور درجهت خودکفایی اشاره کرد و افزود: طرح و برنامه خوبی در گروه صنعتی ایران خودرو برای جلوگیری از خروج قابل توجهی ارز از کشور تدوین شده است که ظرف دو سال آینده اجرایی خواهد شد
مدیرعامل مهرکام پارس با بیان این مطلب که تفکر بسیجی از طریق رفتار، منش و کردار اشاعه می یابد، افزود: بسیجیان مخلص مهرکام پارس، فعال ترین ها به لحاظ  تعهد و تلاش در سطح گروه صنعتی ایران خودرو هستند.  
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت رسول الله(ص) تهران بزرگ نیز در این نشست به مساله انتخابات اشاره کرد و گفت: اگر می خواهید برای خودتان تعیین تکلیف کنید در انتخابات پیش رو شرکت کنید.
سردار محمدحسین دینی هدف دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را کاهش انگیزه های شرکت در انتخابات دانست و به نقل از حضرت امام خمینی (ره) افزود: آنانی که به هر دلیل در انتخابات شرکت نمی کنند ، آیندگان و نسل های بعدی می گویند: شرکت نکردن شما باعث شد که بیگانه و دشمن امروز نسبت به ما متجاوز باشد.
وی تاکید کرد: مکلفیم به آیندگان پاسخ بدهیم. بی تفاوتی امروز، پشیمانی در آینده را به همراه دارد. پس با قوت در انتخابات شرکت کنیم.
همچنین در این نشست در احکام جداگانه ای اعلام شد سرهنگ پاسدار قاسم ممیخانی به سمت فرماندهی سازمان بسیج کارگری کارخانجات تهران بزرگ و سرهنگ پاسدار وحید تیموری به سمت مسئول بسیج ادارات و وزارتخانه های تهران بزرگ منصوب شده اند.
× >
× >
× >
× >