تبریک مدیرعامل به مناسبت سالروز تاسیس شرکت

1397/11/06
همکاران گرامی با سلام، ششم بهمن، بیست و هشتمین سالروز تأسیس شرکت مهرکام پارس را به شما همکاران محترم تبریک و تهنیت می گویم؛
طی  سال های گذشته همواره شرکت مهرکام پارس مسیر رشد و توسعه را طی کرده و توانسته است با تلاش مستمر در راستای اهداف و برنامه های گروه معظم ایران خودرو  و در جهت اطمینان و کسب اعتماد مشتریان عزیز گام برداشته و افتخارات ارزشمندی را کسب کند. ثمره  ی این سخت کوشی    ورود    قدرتمند  به بیست و هشتمین سال فعالیت شرکت مهرکام پارس است.    
اکنون که در سالگرد تأسیس  شرکت هستیم، دستاوردهای ارزشمند آن نشان از توفیق در حوزه صنعت قطعه سازی و افزایش اعتماد مشتریان دارد.
شرکت مهرکام پارس پس از سال ها تحول و تکوین، اکنون به شرکتی بزرگ و اثر بخش در حوزه تولید مجموعه قطعات تزئینی خودرو در کشور تبدیل شده است  و البته در این مسیر دشوار، اعتماد و همدلی  ذینفعان  ارجمند و معزز ،پشتیبان ما بوده است. هرآنچه که امروز به عنوان موفقیت در کارنامه ما ثبت شده، مرهون  حمایت های بی دریغ آنانی  است که فرصت خدمتگذاری را برایمان فراهم آوردند.
به پاس این اعتماد، متعهدیم تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف عالیه شرکت مهرکام پارس بکار گیریم و در طلیعه بیست و هشتمین سالگرد این شرکت میثاق می بندیم با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات، پیشرویی خود را در صنعت خودروسازی به اثبات برسانیم و در مسیر پویایی، بزرگی و تعالی گام برداریم.
در پایان، مراتب قدردانی و سپاس خود را به همه همکاران محترم ابراز می دارم و سعادت ، سلامتی و کامیابی  شما  عزیزان را از  خداوند متعال آرزومندم .
× >
× >
× >
× >