در دیدار نخبگان دانشگاه صنعتی شربف از شرکت مهرکام پارس اعلام شد:

1400/09/01
بسیج کارگری با تاسیس "کلینیک صنعت" راه ارتباط بین صنعت و دانشگاه را هموار کرد
سازمان بسیج کارگری و کارخانجات تهران بزرگ  با تاسیس "کلینیک صنعت"، برای شناسایی عارضه ها و مشکلات شرکت های قطعه ساز و خودروساز و حل آنها به دست نخبگان و متخصصان کشور اعلام آمادگی کرد.
مسئول این کلینک درحاشیه دیدار جمعی از نخبگان دانشگاه صنعتی شریف از شرکت مهرکام پارس، هدف از تشکیل این کلینیک را استفاده از نخبگان دانشگاه های برتر کشور، شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فن آوری برای رفع مشکلات شرکت های صنعتی و توسعه تعالی این شرکت ها و تقویت این ارتباط میان بخشی اعلام کرد.
مهدی احمدی با اعلام اینکه بیش از 230 شرکت ذیل سازمان بسیج کارگری و کاخانجات تهران بزرگ  فعالیت دارند، افزود: 
وجود مرکزی به نام کلینیک صنعت با حضور نخبگان کشور به ما کمک می کند ضمن رفع کاستی شرکت ها در جهت توسعه، بتوانیم استقلال فنی نیز ایجاد کنیم.
معاون علمی – پژوهشی سازمان بسیج کارگری و کارخانجات تهران بزرگ هم گفت: با تشکیل کلینیک صنعت قدم های ارزشمندی برای رفع مشکلات شرکت ها برداشته شده ونخبگان ما تاکنون چند قطعه وارداتی را داخلی سازی کرده ومانع از خروج ارز شده اند.
محسن ابراهیمی خاطر نشان کرد: تمام تلاش ها بر این است که به شکل جهادی، در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه به شرکت ها خدمات ارائه بدهیم.  
همچنین مسئول علمی – پژوهشی حوزه 501 نبی اکرم گروه صنعتی ایران خودرو، "کلینیک صنعت" را راه ارتباطی شرکت های خودروساز و قطعه ساز با نخبگان و متخصصان دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فن آوری دانست و گفت: بسیجیان حوزه 501 به نوبه خود برای تسهیل این ارتباط چهار کارگروه عارضه یابی، آموزش، مشاوره تخصصی و تعاملات سازمان را ایجاد کرده اند.
مهدی کلانتری گفت: این کارگروه ها، به منظور اجرای منویات مقام معظم رهبری و سرعت بخشیدن به ارتباط بین صنعت و دانشگاه دریافت خدمات از این کلینیک تشکیل شده اند. 
× >
× >
× >
× >