در هفدهمین نمایشگاه بين المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو چه گذشت؟

1401/08/14
وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وی در امور صنایع حمل و نقل و صنایع عمومی در دیدار جداگانه از غرفه شرکت مهرکام پارس درهفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو بر توسعه و رشد این شرکت تاکید کردند.
سید رضا فاطمه امین در این دیدار، در حالی که کیانوش پورمجیب قائم مقام اجرایی گروه صنعتی ایران خودرو و عادل پیر محمدی مدیرعامل ساپکو او را همراهی می کردند، بر افزایش سهم تولید، رشد و توسعه محصولات به لحاظ کیفیت تاکید کرد.
معاونان مهندسی و فروش شرکت مهرکام پارس نیز اعلام کردند: این شرکت در تزیین داخلی و خارجی خودروهای جدید گروه صنعتی ایران خودرو از جمله "ری را" و TF21 نقش اصلی را دارد.
محمد لک و رضا حبیبی خاطر نشان کردند: در طراحی و ساخت این محصولات از تکنولوژی های روز جهان از جمله فرایند IMG و RHCM بهره خواهیم برد.   
دکتر فاطمی امین هم ضمن ابراز خرسندی از این فعالیت ها، برای کارکنان مهرکام پارس آرزوی موفقیت کرد.
منوچهرمنطقی معاون وزیر صمت در حوزه صنایع حمل و نقل نیز در دیدار جداگانه از غرفه شرکت مهرکام پارس ، از گام های مهمی که این شرکت در زمینه طراحی تزیینات داخلی خودروها برداشته است، استقبال کرد. 
همچنین محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزیر صمت نیز در دیدار جداگانه از غرفه شرکت مهرکام پارس، بر رشد تولید تاکید کرد. وی دستاوردهای مهرکام پارس را هم ستود.  
 
علی اکبر تالارپشتی نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و معاونان و مدیران گروه صنعتی ایران خودر و شرکت های ساپکو و ایساکو نیز از غرفه مهرکام پارس بازدید کردند.  
نمایندگی ها و عاملین ایساکو هم در چهار روز برگزاری نمایشگاه به دیدار از غرفه مهرکام پارس شتافتند و از تعامل خوب مهرکام پارس با آنان در زمینه تامین سبد محصولات قدردانی و سپاسگزاری کردند.
× >
× >
× >
× >