نمایندگان شرکت IMQ ایتالیا:

مهرکام پارس گواهینامه IATF را برای دوازدهمین سال متوالی، دریافت می کند

1397/11/03
شرکت مهرکام پارس از سوی نمایندگان شرکت IMQ ایتالیا توصیه به دریافت گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت موسوم به IATF :16949 برای دوازدهمین سال متوالی شد.
مهندس محسن زندیه و نرگس ورسه پس از ارزیابی چند روزه شرکت و سایت خراسان و کرمانشاه، بر اساس الزامات IATF ، در جلسه ای با حضور مهندس محمدحسین مهدی مدیرعامل شرکت مهرکام پارس و مدیران ارشد این شرکت، خاطر نشان کردند: روند مطلوب و اثربخش تری همچون گذشته در این شرکت مشاهده می شود.
مهندس زندیه گفت: هم اکنون درک خوبی از الزمات IATF :16949 در بخش های مختلف مهرکام پارس بویژه در تضمین کیفیت وجود دارد.
وی کسب گریدA از ساپکو  را به مهرکام پارس تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که این گرید حفظ و ارتقاء پیدا کند .
زندیه به اجرای مثال زدنی نظام 5S در سالن های تولیدی و مسیرهای رفت و آمد مهرکام پارس و سایت خراسان اشاره کرد و گفت: با حفظ این نظام می توان روند تعالی را طی کرد.  
وی همچنین توانمندی خوب در طراحی و ایجاد نرم افزارهایی برای حوزه های مختلف شرکت، جلسات هفتگی برای نظارت بر عملکرد تامین کنندگان مواد با رویکرد رعایت استانداردها ، روند رو به مثبت در کاهش توقفات خط تولید مشتری بویژه در سه سال گذشته ، ایجاد کانوایر در خط تولید اکستریور سایت جنوب و استفاده از فضای مرده برای اقدامی اثر بخش در روند تولید و کاهش ضایعات، معنادار شدن پروژه های بهبود در حوزه های مختلف، ردو بدل خوب اطلاعات بین شیفت های کاری و تحلیل کسری ها در بخش انبارش را  از جمله مهمترین نقاط قوت مهرکام پارس بر شمرد.
مهندس زندیه همچنین وضعیت کیفی محصولات تولیدی سایت خراسان را نزد مشتری بسیار ارزنده توصیف کرد.
نماینده شرکت IMQ ایتالیا با اعلام اینکه در کرمانشاه نیز دانش و بانک اطلاعاتی خوبی برای ایجاد و استفاده از تجهیزات تولید و قالب ها ایجاد شده است ، افزود: در این راستا از ابزارهای مدیریت دیداری به خصوص در بحث شاخص ها به خوبی استفاده می شود.
مهندس مهدی، مدیرعامل شرکت مهرکام پارس با قدردانی از فعالیت های همه جانبه کارکنان این شرکت، ابراز امیدواری کرد نتایج این ارزیابی به تعالی بیش از پیش مهرکام پارس منجر شود و ما روند بهبود را همچنان شاهد باشیم. ارزیابی توسط تیم بیرون از سازمان که در فرایندهای ما نیاز به بهبود دارد و ما به خاطر کار روزمره از آن غافلیم را به خوبی نشان می دهد، تلاش   می کنیم با توجه به نتیجه ارزیابی موارد بهبود را عمق بخشیده و برای موارد قابل بهبود برنامه تعریف کرده و رفع کنیم.
گفتنی است، استاندارد مدیریت کیفیت موسوم به  IATF :16949به قطعه سازان صنعت خودرو کمک می کند تا عملکرد خود را دائم بهبود ببخشند، الزامات مشتریان را تامین کنند و از حصول رضایت مشتریان اطمینان یابند.
× >
× >
× >
× >