مدیرعامل شرکت مهرکام پارس:

طی یکسال، 14 ماده اولیه را برای تولید قطعات به خودکفایی رسانده ایم

1400/08/19
چهارشنبه نوزدهم آبان مهندس مرتضی محمدی مدیرعامل شرکت مهرکام پارس در دیدار دکتر فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و مهندس عادل پیرمحمدی مدیرعامل ساپکو از غرفه مهرکام پارس در شانزدهمین نمایشگاه قطعات و مجموعه های خودرو اعلام کرد:
 شرکت مهرکام پارس طی یکسال گذشته 14 مواد اولیه مورد نیاز برای تولید قطعات را به خودکفایی رسانده است.
وی افزود :تولید داشبوردهای تارا و پژو 207 هم به سبد محصولات مهرکام پارس افزوده شده است .مهرکام پارس قرار است تولید این محصولات را تا 450 دستگاه در روز افزایش دهد.
مهندس محمدی اعلام کرد: کراس اوور، خودروی جدید گروه صنعتی ایران خودرو با نام اختصاری k125  را نیز شرکت مهرکام پارس تزیین داخلی و بیرونی خواهد کرد.
این شرکت مجموعه داشبورد، کنسول، سپرها(جلو و عقب) و قاب ستون این محصول را تا اواخر سال آینده به تولید انبوه خواهد رساند.
وی همچنین ازکلید خوردن پروژه ایجاد خط تولید       پلی ال (سیستم هاوس) برای تولید فوم صندلی و ورود مهرکام پارس به تولید قطعات الکترونیکی از جمله دسته سیم ها و سنسورهای سپر خبر داد و افزود: این         پروژه ها در راستای خودکفایی و ارزان سازی محصولات تا پایان سال به بهره برداری خواهند رسید.
مدیرعامل شرکت مهرکام پارس به صرفه اقتصادی استفاده از مواد داخلی به جای نوع خارجی نیز اشاره کرد و گفت: مواد اولیه داخلی همواره در دسترس است و هیچگاه برای تامین آن با مشکل لجستیکی روبرو نیستیم.
مهندس محمدی گفت : شرکت مهرکام پارس چابک و فعال در مسیر توسعه قرار دارد  و همچنان در این مسیر باقی خواهدماند.

 
× >
× >
× >
× >