مجمع عمومی فوق العاده شرکت مهرکام پارس

1397/12/06
مجمع عمومی فوق العاده شرکت مهرکام پارس با حضور اعضای نمایندگان حقوقی و صاحبان سهام، هیأت مدیره، نمایندگان سازمان بورس اوراق بهادار، حسابرس، بازرس قانونی شرکت و جمعی از سهامداران حقیقی با حضور 67 درصد در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.
محمد حسین مهدی مدیرعامل، گزارش توجیهی افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 828/000 میلیون ریال به مبلغ 1/861/769 میلیون ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ثابت (صرفاً طبقه زمین) را ارائه داد و مورد موافقت و تصویب مجمع قرار گرفت و مقرر شد تا پایان سال 97 در اداره ثبت شرکتها ثبت گردد.
مهندس محمدحسین مهدی همچنین، با اشاره به تحولات سال جاری شرکت در زمینه های طراحی و مهندسی، تولید،کیفیت و ارائه فهرستی از اقدامات انجام شده جهت کاهش هزینه ها افزود: پروژه های در حال انجام مانند، نصب و راه اندازی کانوایر هوایی سالن 18 ، ساخت رودری پژو 301، احداث سالن جدید رنگ در سایت خراسان، تولید مدالیون 206 در سال 97 از جمله دیگر موفقیت های این شرکت است.
وی اضافه کرد هدف از افزایش سرمایه؛ علاوه بر استفاده از معافیت مالیاتی مقرر در قانون بودجه، اصلاح ساختار مالی، به روز شدن ارقام ترازنامه، نزدیک شدن حقوق صاحبان سهام به ارزش واقعی شرکت، بهبود اعتبار در سیستم بانکی، حفظ جایگاه شرکت در بازار سرمایه را در پی خواهد داشت.
شایان ذکر است، مهرکام پارس امسال نیز با رعایت الزامات تعیین شده از سوی شرکت ساپکو، موفق به حفظ گرید A از این شرکت و ارتقاء امتیاز سطح کیفی شد.
همچنین امسال همچون سال های گذشته موفق شد برای دریافت گواهینامه جهانی کیفیت، IATF ، از شرکت IMQ ایتالیا تمام الزامات آن را با کمترین مغایرت پاس کند.     
× >
× >
× >
× >