مهرکام پارس کیفیت قطعاتش را در نمایشگاه به رخ کشید

1397/08/22
شرکت مهرکام پارس در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران، آخرین دستاوردهایش را در زمینه قطعات تزئینی داخلی و بیرونی خودرو به نمایش گذاشت.
این شرکت با حضوری پر رنگ در چنین نمایشگاه هایی، نشان داده است که همواره جهانی شدن را وجهه همت قرار می دهد.
مهرکام پارس حضور در هر نمایشگاه بین المللی را بسان ارتباطی موثر و نقطه شروع پویایی می داند که نتیجه آن چیزی جزء تولید محصول با کیفیت به عنوان نماد صنعت برتر نیست.
مهرکام پارس اکنون به عنوان بزرگترین تولیدکننده قطعات تزئینی خودرو کشور، در این نمایشگاه، محصولات جدیدش از جمله سپرهای سمند دنا پلاس، پژو 2008، هیما و دانگ فنگ، رودری 301 ، صندلی پژو207  و داشبورد سمند سورن را که مطابق با استاندردهای جهانی و کیفیتی در سطح بالا تولید می کند، به نمایش گذاشته است.
شایان ذکر است درسیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران، که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه محسوب می شود، ۵۱۰ شرکت داخلی و ۱۸۵ شرکت خارجی از ۹ کشور فرانسه، یونان، ترکیه، چین، تایوان، کره جنوبی، هند، ایتالیا و لهستان حضور دارند.
در این نمایشگاه انواع قطعات و مجموعه های خودرو، قطعات فنی و موتوری خودرو، قطعات بدنه خودرو، انواع ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، مجموعه های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، نشریات تخصصی صنعت خودرو، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.
شرکت مهرکام پارس تا بیست و چهارم آبان در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران، واقع درمرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی، سالن خلیج فارس، غرفه 12، میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

× >
× >
× >
× >