نخستین بار در صنعت خودرو کشور انجمن آتش نشانان صنعت خودرو پایه گذاری شد

1400/09/23
نخستین بار در صنعت خودرو کشور، آتش نشانان در اقدام جمعی، انجمن آتش نشانان صنعت خودرو را در شرکت ساپکو پایه گذاری کردند.
روسا و مسئولان آتش نشانی شرکت های حوزه صنعت خودرو در نشستی که بیست و چهارم آذر در شرکت مهرکام پارس با حضور مدیرعامل این شرکت داشتند، هدف از تشکیل این انجمن را بهره گیری از همکاران با تجربه و متخصص در این حوزه برای آموزش دوره های مختلف اطفاء حریق ، مدیریت بحران در شرایط اضطرار و مقابله با حوادث غیر مترقبه، ایجاد سیستم فرماندهی یکپارچه هنگام حوادث و افزایش ارتباط آتش نشانان و ایجاد هماهنگی بین آنان اعلام کردند.
مدیرعامل شرکت مهرکام پارس در این نشست که روسای آتش نشانی شرکت های ایران خودرو، ایران خودرو دیزل، ساپکو، مهرکام پارس، سایپا، سایپا دیزل و مگاموتور حضور داشتند، بر نهادینه کردن این انجمن تاکید کرد و افزود: آتش نشانی از ارکان اصلی هر سازمانی است که نبود آنرا نمی توان متصور بود.
مهندس مرتضی محمدی ابراز امید واری کرد انجمن آتش نشانان صنعت خودرو با تبدیل شدن به یکی از انجمن های فعال و قوی و مثمر ثمر در کشور ، به الگویی برای دیگر انجمن ها تبدیل شود.     
 
در سومین جشنواره برترین های آتش نشانی شهری و صنعتی کشور
تندیس طلایی و لوح تقدیرنامه به خطیبی  و رفیعی تعلق گرفت
در سومین جشنواره برترین های آتش نشانی شهری و صنعتی کشور، که در هتل لاله تهران برگزار شد، شفاء الدین خطیبی و محمود رفیعی به عنوان آتش نشانان برتر ، به ترتیب تندیس طلایی و لوح تقدیرنامه ویژه دریافت کردند.  
به گزارش روابط عمومی شرکت مهرکام پارس در این جشنواره، داوران تندیس طلایی در حوزه صنعت را به شفاء الدین خطیبی آتش نشان نمونه شرکت مهرکام پارس به پاس خدمات آموزشی و ترویج فرهنگ ایمنی در سطح کارخانجات کشور و مدیریت بحران در شرایط اضطراری اهدا کردند.
محمود رفیعی آتش نشان برتر مهرکام پارس نیز به پاس دو طرح ارزشمند در زمینه استفاده چند منظوره از خودروهای آتش نشانی و توسعه فضای ورزشی برای آتش نشانان از داوران جشنواره لوح تقدیرنامه ویژه دریافت کرد.
شایان ذکر است در سومین جشنواره برترین های آتش نشانی شهری و صنعتی، از 20 تن از آتش نشانان برتر کشور قدردانی به عمل آمد.
× >
× >
× >
× >