مدیر عامل مهرکام پارس در مجمع عمومي عادي سهامداران اعلام کرد: پروژه های متنوعی جهت تولید محصولات جدید در دست اجرا است

1399/04/23
دوشنبه، بیست و سوم تیر، مدير عامل شرکت مهرکام پارس در مجمع عمومي عادي سهامداران شرکت مهرکام پارس _ سال مالی 1398 _ اعلام کرد: ضمن تشکر از زحمات تک تک همکاران مهرکام پارس، تولید محصولات این شرکت در سه ماه اول سال جاری، درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 90 درصد افزایش یافت.
مهندس ناصر صمدزاده با اعلام اینکه این روند را با تولید محصولات جدید، افزایش سهم فروش و تولید محصولات قبلی و گرفتن بازار جدید ادامه خواهیم داد، افزود: تولید با حداکثر ظرفیت و ورود به بازارهای غیر خودرویی، سیاست اصلی شرکت مهرکام پارس است.
وی همچنین به افزایش سرمایه این شرکت در سال جاری و اجرای پروژه هاي در دست اقدام اشاره کرد وگفت: طرح های بزرگی چون تولید داشبورد دنا، دنا پلاس و پژو 207، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک سمند، پژو پارس، دنا و دنا پلاس، کنسول دنا و پژو 207، سپر و رودری دنا و خودروی جدید گروه صنعتی ایران خودرو موسوم به K132 ، سپر عقب پژو207 اس دی و صندلی برقی و اهرمی پژو پارس را در سال جاری و آینده اجرایی خواهیم کرد.
مهدس صمد زاده ارتقای امتیاز عملکرد کیفی به بالای 92، کاهش 38 درصدی PPM برگشتی محصولات مهرکام پارس از جانب مشتری و رساندن آن از 1056 به 658 از جمله موفقیت های این شرکت در سال گذشته برشمرد.
در نشست سهامداران شرکت که درسالن همايش شرکت مهرکام پارس  برگزار شد، همچنين صورتهاي مالي و تراز نامه شرکت به تصويب سهامداران رسيد.
انتخاب روزنامه هاي اطلاعات به عنوان روزنامه هاي رسمي شرکت و موسسه حسابرسي هوشیار بهمند به عنوان بازرس قانوني و حسابرس شرکت و موسسه حسابرسي رهبین به عنوان بازرس علي البدل شرکت براي سال 1399 از ديگر مصوبات مجمع عمومي عادي سهامداران شرکت مهرکام پارس بود.
به گزارش روابط عمومی شرکت مهرکام پارس، با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و اصل فاصله گذاری فیزیکی، برگزاری این مجمع به صورت زنده از درگاه فضای مجازی آپارات برای سهامداران این شرکت پخش شد. 
× >
× >
× >
× >