پیام مدیرعامل به مناسبت عید قربان

1401/04/19
مدیرعامل شرکت مهرکاپارس در پیامی عید سعید قربان، عید رهایی از تعلقات دنیوی و سرسپردگی بی چون و چرا به درگاه خداوند مهربان را تبریک گفت. متن پیام مهندس علی ارضی فرد به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
"وَفَدَیْنَاهُ بِذِبْحٍ عَظِیمٍ"
"و ما اسماعیل را در ازای قربانی بزرگ باز رهانیدیم."
عید قربان، زمان رهایی از تعلقات دنیوی است. روز رهایی از هر آن چه غیر خداست و پرشکوه ترین شکل بندگی در برابر عظمت الهی در این واقعه مهم تاریخی به نمایش درآمد.
این عید باعظمت در حقیقت عید شرافت بنى آدم و کرامت انسانى اش است و بر ماست تا در این روز فرخنده که یادآور بندگی محض حضرت ابراهیم (ع) در برابر عظمت پروردگار می باشد، دوش به دوش هم در پیشگاه با عظمت الهی، با بندگی و رهایی از قیود زندگی مادی با حضور در آئین های ویژه این عید بزرگ الهی که رهیافتی برای توسل به آیه شریفه “وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا” است مشارکت کنیم.
امیدوارم تحت عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) هم صدا با منادیان حق در این عید سعید، خشوع و بندگی را چراغ راه خود قرار دهیم و در راستای سرفرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) گام برداریم.
اینجانب دگربار فرارسیدن این یادبود بی‌همتای سرسپاری ابراهیم و اسماعیل در برابر پروردگار و معجزه بی بدیل سخاوت و مهربانی ذات خداوندی به بشریت را، از صمیم قلب به کارکنان خداجوی مهرکام پارس شادباش گفته و از پیشگاه پروردگار متعال، وحدت و برادری همه مسلمانان وسربلندی روزافزون جهان اسلام را مسئلت دارم.
علی ارضی فرد
مدیرعامل شرکت مهرکام پارس
× >
× >
× >
× >