سخن محمدحسین مهدی مدیرعامل شرکت مهرکام پارس با همکاران در آستانه عید نوروز

1398/12/29
یا مقلب القلوب و الابصاریا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
بعثت آخرین رسول اولوالعزام (ص) و تقارن آن با نوروز باستانی و رویش طبیعت، نشانه مهرورزی خدا با خاکیان و بارش رحمت بی حد او بر زمینیان و تابش نور امید انسان برای فردایی روشن است.
اینجانب ضمن تبریک حلول سال 1399 به تمام همکاران و خانواده محترمشان از خداوند سبحان سلامتی، بهروزی، شادابی و سرافرازی سربازان صنعت را طلب می نمایم. از او مدد می‏جوییم تا در سال جدید با همت و تلاش مضاعف در راه سربلندی و خودکفایی گروه صنعتی ایران خودرو و اقتدار میهن عزیزمان کوشش نماییم. انشاء ا... موفق و مؤید باشید.
*************
مهندس محمدحسین مهدی با اشاره به فعالیت‏هایی که به یاری خداوند متعال و همت همکاران صدیق و زحمتکش، صورت گرفته اظهار کرد در سال 1398 شاهد دستاوردهای قابل توجهی در افزایش فروش، ارتقاء امتیاز کیفیت، توسعه بازار خدمات پس از فروش، ارتقاء جایگاه شرکت مهرکام‏پارس در گروه، اصلاح زیر ساخت‏ها، افزایش خودکفایی در تأمین مواد، گام نهادن در مسیر شرکت‏های دانش بنیان، افتتاح چند پروژه توسعه ای و ...  بودیم و امید است که از این پس نیز همین روند رو به رشد را ادامه دهیم .
وی اضافه کرد مهرکام پارس در روزهای پایانی سال، توانست با چابکی در استفاده از امکانات تولیدی خود، در راستای مسئولیت های اجتماعی و کاهش دغدغه های مردم عزیز کشورمان با تولید ماسک و لباس حفاظتی در بزنگاه های سلامتی، هوشیار و مسئول عمل کند.
در ادامه افزود ما برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود، ارتقای ساختار اداری و مدیریتی و گسترش و تعمیق دانش، به گونه ای عمل نمائیم تا نشان دهیم مهرکام پارس از مطمئن ترین شرکت های گروه صنعتی ایران خودرو است و به یاری خداوند در سال جدید این مسیر تعالی را با سرعتی بیش از پیش طی نماید.
ایشان در خاتمه از همکاران در تمام رده های سازمانی بخاطر تلاش و زحماتشان در سال جاری در جهت اهداف عالی شرکت تشکر نمود.
× >
× >
× >
× >