مهرکام پارس، از یازده همکار نمونه قدردانی کرد

1401/02/20
شرکت مهرکام پارس، درمراسمی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، از یازده همکار نمونه، به سبب تلاش صادقانه شان برای پیشرفت و توسعه شرکت و کشورمان، قدردانی کرد.
در این مراسم امیرخدامی، صادق محمدحسن پورگیلده، احمد حسن زاده اطاقور، سید کاظم میری پورآغوزبنی، سجاد جلیلیان، رضامحمد حسین پور، فرهاد باهک، کاظم شیخی، محمدحسن گیو، حسین منوچهری و شاپور اولادحمزه زارع یازده تلاشگر وکارگر نمونه معرفی شدند.
همچنین مدیرتوسعه منابع انسانی، در مراسم روز کارگر که سه شنبه بیستم اردیبهشت با حضور یکی از اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد، درگزارشی، سودآوری، افزایش ظرفیت خطوط تولید، ارتقای کیفیت و کاهش ضایعات، بهبود فرایند کاری، داخلی سازی مواد و قطعات، بهینه سازی مصرف انرژی و تعمیرات و راه اندازی مجدد ماشین آلات و تجهیزات و افزایش رضایت مشتری را از جمله مهم ترین شاخص های ارزیابی و انتخاب کارگران نمونه اعلام کرد. 
مهندس محمدجواد حاج نوروزی باتاکید بر اینکه تمام کارکنان شرکت مهرکام پارس از دید مدیریت ارشد شرکت نمونه هستند، افزود: شرکت به شکل نمادین با انتخاب این یازده تن از تمام کارکنان قدردانی کرده است.
شایان ذکر است، مدیرعامل شرکت مهرکام پارس، دهم اردیبهشت، در پیامی، روز کار و کارگر را به کارکنان این شرکت تبریک و تهنیت گفته بودند. 
متن پیام مهندس محمدرضا طالقانی به مناسبت روز کار و کارگر بدین شرح است:
بسمه تعالی
بدون شک جامعه عزتمند و بزرگ کارگری کشور از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همواره به عنوان نقش آفرینان اصلی تولید و توسعه اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش بی بدیل خود را ایفا نموده اند و تقارن هفته کار و کارگر با ماه پرخیر و برکت رمضان و مهمانی خدا، بهانه ای است برای پاسداشت تلاش ها و زحمات عزیزانی که بازوان حرکت هر جامعه ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند.
اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه اقتصادی، فرا رسیدن روز کار و کارگر را به جامعه بزرگ و شریف کارگری کشور به ویژه کارگران مجموعه بزرگ صنعتی مهرکام پارس تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب به نام تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شده است، شاهد پیشرفت و توسعه روزافزون کشور باشیم.     
 
× >
× >
× >
× >