33 درصد سهام مهرکام پارس دست مردم است

1398/04/10

پنجم تیرماه، مديرعامل شرکت مهرکام پارس در مجمع عمومي عادي ساليانه این شرکت اعلام کرد: تعداد سهامداران عمومی از 21 درصد به 33درصد، در سال 1397 افزایش یافته است. 

مهندس محمدحسین مهدی گفت: هم اکنون شرکت های گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو 53 درصد، ساپکو 10 درصد و سرمایه گذاری سمند هم 4 درصد از سهام مهرکام پارس را دارا می باشند.
مدیرعامل به برخی از موفقیت های شرکت در سال 97 از جمله، دریافت گرید A از ساپکو، تداوم روند کیفی از نگاه مشتری وکسب امتیاز 94/90، راه اندازی کانوایر هوایی در سالن 18، راه اندازی سیستم  Airless در پاشش رنگ و انجام تست های آزمایشگاهی HVAC با موتور طرح MCP  اشاره کرد.
وی داخلی سازی مواد و قطعات مصرفی، بازیافت کلوخه حاصل از تزریق، بهینه کردن لجستیک در داخل شرکت، حذف پیمانکاران لیفتراک و نظافت صنعتی، راه اندازی کانبان داخلی، چیدمان بهینه محصولات و تغییر فرمت بسته بندی را از مهم‏ترین پروژه های کاهش هزینه مهرکام پارس برشمرد.
مهندس مهدی خاطر نشان کرد: در سال جاری نیز اهتمام خواهیم کرد به سوی F.S.S شدن، (Full Service Supplier) حرکت کنیم.
مدیرعامل گفت: از جمله پروژه هایی که در سال 98 به بهره برداری می رسد، تولید رودری پژو 301، داشبورد سمند هاردتاچ و تولید مدالیون 206 و207 می باشد و یکی از مهم‏ترین اقدامات در سال جاری مکانیزه نمودن تمام فرآیندهای سازمان خصوصاً حوزه مالی در بستر سیستم جامع یکپارچه شرکت است. خروج از وابستگی قطعات تبادلی به رقبا نیز در دستور کار تأمین مستقیم قرار دارد.
وی سیاست سال 98 را پاسخگویی به نیاز مشتریان (ساپکو و ایساکو)، کاهش توقف خطوط مشتری و توسعه بازار فروش خصوصاً در حوزه خدمات پس از فروش دانست.
شایان ذکر است در نشست سهامداران شرکت، که درسالن همايش هاي شرکت محورسازان ایران خودرو برگزار شد، صورتهاي مالي شرکت نیز به تصويب سهامداران رسيد.
 

× >
× >
× >
× >